Nöralterapi LogoİFMANT Logo
Deutsch

16-17 Eylül 2017 / Temel Bağırsak Eğitimi22-24.09.2017 I - II. Basamak Maps – Siner & Ynsa Akupunkturun Endikasyonları ve Mastoid akupunkturuna giriş 29.09-01.10.2017 Forum 29.09-01.10.2017 / Neuralterapie Avusturya Ulusal Nöralterapi Kongresi 07-08 Ekim 2017 / XIII. GELENEKSEL HERGET NÖRALTERAPİ VE TAMAMLAYICI TIP SEMPOZYUMU




NÖRALTERAPİ EĞİTİM KİTABI



ULUSLARARASI KATILIMLI VI. NÖRALTERAPİ KONGRESİ



 NÖRALTERAPİ UZMANLARI  (SINAVI GEÇMİŞ OLANLAR)
ADI İLETİŞİM BİLGİLERİ ŞEHİR
Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul hnazlikul@web.de
0212 219 19 12
İSTANBUL
Dr. Banu Tamam banutamam@yahoo.com
0322 231 29 97
ADANA
Dr. Yüksel Küçükçelebi aurabio@gmail.com
0312 426 82 86
ANKARA
Dr. Zeki Tuncel Tekgül zekittekgul@yahoo.com
0312 222 48 08
ANKARA
Dr. Asuman Kaplan Algın akupunktur@akupunkturist.com
0242 322 00 75
ANTALYA
Dr. Ayşe Dilek ayseerendilek@hotmail.com ANTALYA
Dr. Bekir Özbilim bekirozbilim@hotmail.com ANTALYA
Dr. Diğdem Özsüllü d.ozsullu@gmail.com
0505 575 95 85
ANTALYA
Dr. Hazel Kır hazel_kir@hotmail.com
0252 316 13 53
BODRUM
Dr. Narin Çakar drnarincakar@hotmail.com
0252 319 42 96
BODRUM
Dr. Mehmet Etem Köksal etemkoksal@hotmail.com
0542 426 49 41
BODRUM
Dr. İsmail Boyraz boyraz@yahoo.com BOLU
Dr. Esin Korkmaz esinkorkmaz15@hotmail.com
0248 234 06 81
BURDUR
Dr. Ferda Firdin ferdafirdin@gmail.com
0224 452 88 61
BURSA
Dr. Neslihan Özkan drneslihan@gmail.com
0224 363 88 87
BURSA
Dr. Hasan Doğan   DENİZLİ
Dr. Arzu Tay drarzutay@gmail.com
0412 258 00 71
DİYARBAKIR
Dr. Yusuf Tamam yusuta@yahoo.com DİYARBAKIR
Dr. Necdet Atalık atalikdr@gmail.com
0222 221 80 40
ESKİŞEHİR
Dr. Şükrü Güçbey drgucbey@yahoo.com GAZİANTEP
Dr. Mehmet Ali Elmacıoğlu malielmaci@yahoo.com
0342 220 02 11
GAZİANTEP
Dr. Mustafa Karakan mkarakanmd@gmail.com
0342 324 23 12
GAZİANTEP
Dr. Ahmet A.Toprakoğlu ahmettoprakoglu@ttmail.com
0216 326 69 23
İSTANBUL
Dr. Ahmet Murat Unan drmuratunan@gmail.com
0212 310 71 37
İSTANBUL
Dr. Ayşe Zeliha Kaya aysezkaya@yahoo.com
0312 427 25 25
İSTANBUL
Dr. Cihan Aksoy drcihantr@gmail.com
0212 234 84 64
İSTANBUL
Dr. Cüneyt Tamam ctamam@yahoo.com İSTANBUL
Dr. Elif Kaya dr@drelifkaya.com
0212 669 84 32
İSTANBUL
Dr. Elvan Rüçhan Bayram earal007@gmail.com İSTANBUL
Dr. Esra Bayrak esrabayrak@gmail.com İSTANBUL
Dr. Gürsel Velioğlu gurselvelioglu@gmail.com
0212 471 80 00
İSTANBUL
Dr. Harika Tercan harikatercan@yahoo.com İSTANBUL
Dr. İbrahim Mehmet Gürsel   İSTANBUL
Dr. Lokman Kılıç k.tepesifatip@hotmail.com
0216 693 33 47
İSTANBUL
Dr. Meral Conger drmeralconger@hotmail.com
0216 574 10 00
İSTANBUL
Dr. Mustafa Evrensel mustafa@mf-evrensel.com
0212 663 81 22
İSTANBUL
Dr. Nalan Şen sennalan@gmail.com İSTANBUL
Dr. Pelin Çizmeci pelincizmeci@yahoo.com İSTANBUL
Dr. Saime Şirin Çuhadar saysirin@hotmail.com
0216 611 77 21
İSTANBUL
Dr. Semra Yüksel Ersoz semra@ersoz.biz İSTANBUL
Dr. Server Seyhan Şerifoğlu seyhan1972@yahoo.com
0216 330 39 18
İSTANBUL
Dr. Servet Ayrancı dr.sayranci@hotmail.com
0212 280 65 65
İSTANBUL
Dr. Sibel Çağlar Okur sibelcaglarokur@gmail.com
0212 459 61 17
İSTANBUL
Dr. Şahin Tunalı sahin_tunali@mynet.com İSTANBUL
Dr. Şeniz Ök senizok@gmail.com
0216 444 58 88
İSTANBUL
Dr. Turgay Altınbilek   İSTANBUL
Dr. Ulviye Atılı ulviyeatili@gmail.com
0216 483 06 72
İSTANBUL
Dr. Ülkü Türk Börü uturkboru@hotmail.com
0216 441 39 00
İSTANBUL
Dr. Tijen Acarkan tijenacarkan@yahoo.com
0212 219 19 12
İSTANBUL
Dt. Tijen Dürer tijendurer@yahoo.com İSTANBUL
Dr. Demet Erdoğan doktor@akupunktur.gen.tr
0212 283 61 81
İSTANBUL
Dr. Ayşe Gürcan aysegurcan@yahoo.com
444 61 77
İSTANBUL
Dr. Burcu Kaner Soylu kanerburcu@yahoo.com
0212 219 19 12
İSTANBUL
Dr. Cihan Ünlüçerçi dr.cihan@oftadent.com
0212 247 76 95
İSTANBUL
Dr. Şükran Akdeniz   İSTANBUL
Dr. Sezai Şahin drsezai@hotmail.com
0344 228 7200
İSTANBUL
Dr. Didem Gülmez drdidem@hotmail.com İSTANBUL
Dr. Feriha Sinem Somuncu ssomuncu@yahoo.com.tr
0232 274 26 26
İZMİR
Dr. Gülriz Özbek gulrizozbek@gmail.com
0232 422 42 82
İZMİR
Dr. Mesut Caner Yusufoğlu mesut@drmesutcaner.com
0530 483 72 82
İZMİR
Dr. Semra Katısöz info@izmirnoralterapi.com
0232 464 28 17
İZMİR
Dr. Sevil Kılıç Öztürk drkilicozturk@gmail.com İZMİR
Dr. Vildan Gezer gezervildan@hotmail.com
0232 435 00 77
İZMİR
Dr. İlhan Demiryılmaz demiryilmaz@mynet.com
0352 222 91 81
KAYSERİ
Dr. Metin Küçük drmetinkucuk@hotmail.com
0288 413 12 88
KIRKLARELİ
Dr. Rana Ecevit drrana58@yahoo.com
0332 321 56 66
KONYA
Dr. Halil Ekrem Akkurt ekremakkurt@yahoo.com KONYA
Dr. Berrin Olgun berrinolgun46@gmail.com KUŞADASI
Dr. Zehra Kocaağa zehrakocaaga@gmail.com MANİSA
Dr. Abide Aktar ozgule2040@hotmail.com
0252 223 02 10
MUĞLA
Dr. Aziz Denli drazizdenli@hotmail.com
0 436 212 51 51
MUŞ
Dr. İsmet As ismetas@gmail.com NEVŞEHİR
Dr. Bülent Hazer bulenthazerkerem@ttmail.com
0264 211 16 00
SAKARYA
Dr. Ömer Soyak osoyak@hotmail.com SAMSUN
Dr. Ülkü Sarpkaya ulku_74@yahoo.com.tr
0226 811 22 44
YALOVA
Dr. Nesrin Sezen nesrinsezen@yahoo.com
0372 323 91 28
ZONGULDAK

 

Sayfa Başına GitGeri Git

Sağlık Sitesi - KARİPNETWORK