Nöralterapi LogoİFMANT Logo
Deutsch

16-17 Eylül 2017 / Temel Bağırsak Eğitimi22-24.09.2017 I - II. Basamak Maps – Siner & Ynsa Akupunkturun Endikasyonları ve Mastoid akupunkturuna giriş 29.09-01.10.2017 Forum 29.09-01.10.2017 / Neuralterapie Avusturya Ulusal Nöralterapi Kongresi 07-08 Ekim 2017 / XIII. GELENEKSEL HERGET NÖRALTERAPİ VE TAMAMLAYICI TIP SEMPOZYUMU




NÖRALTERAPİ EĞİTİM KİTABI



ULUSLARARASI KATILIMLI VI. NÖRALTERAPİ KONGRESİ



NÖRALTERAPİ SEMİNERLERİNİ BİTİRENLER
(NÖRALTERAPİ SINAVINA GİRMEMİŞ, HENÜZ BİTİRME SERTİFİKA SAHİBİ OLMAYANLAR) 
ADI  İLETİŞİM BİLGİLERİ ŞEHİR
Ahmet İzzet Balta aibalta@yahoo.com
0322 232 16 03
ADANA
Mustafa Satar drmsatar@yahoo.com
0322 613 46 50
ADANA
Önder Ergin onderergin77@gmail.com ADANA
Tacettin Özışık tacettinoz2000@hotmail.com ADANA
Süleyman Öztürk kosturoglu@ttmail.com
0322 453 18 41
ADANA
Yaşar Arslan doktor.yasar@hotmail.com
0216 470 06 65
AFYON
O. Özcan Aydın ozcanaydin@yahoo.com AMASYA
Aslı Turan draslituran@yahoo.com
0312 229 95 27
ANKARA
Begüm  Gündoğmuş begumgundogmus@yahoo.com ANKARA
Berna Torun Orhan drberna_t@yahoo.com
0312 284 08 08
ANKARA
Dilek Türk Arpacı dilekturk2003@yahoo.com
0312 272 62 40
ANKARA
Fatma Gülçin Uğurlu glcnrl@hotmail.com ANKARA
Fatma Kumbara Bozer fatmakumbara@gmail.com
0312 232 52 52
ANKARA
Filiz Kaynar filizifran@yahoo.com
0312 276 77 30
ANKARA
Güzide Alkan guzidealkan74@yahoo.com.tr
0312 263 55 55
ANKARA
Kamuran Ay aykamuran@hotmail.com
0312 229 95 27
ANKARA
Reyhan Tuncay rktuncay@yahoo.com
0312 236 08 36
ANKARA
Tuğba Kocahan kocahantu@gmail.com
0312 311 04 90
ANKARA
Şule Bademli drbademli@gmail.com
0312 440 76 84
ANKARA
Aliye Aydoğan aliyeay@gmail.com ANTALYA
Ceren Can Bacanlı drcerenus@hotmail.com
0242 349 40 90
ANTALYA
Evrim Birgül İğrek evrimdr@hotmail.com ANTALYA
Gaye Kızdanoğlu gaye73@gmail.com
0242 618 23 73
ANTALYA
Murat Akçacıoğlu murat@medicus.com.tr ANTALYA
Serpil Akçacıoğlu serpil@medicus.com.tr ANTALYA
Şeref Özvurmaz serefozvurmaz@hotmail.com
0256 213 82 74
AYDIN
Hamit Ulçay hipokrat72@gmail.com BATMAN
Tarkan Yazıcı tarkanyazici@hotmail.com
0464 212 30 00
BURDUR
Bahar Kahraman drbaharkahraman@msn.com
0224 223 82 00
BURSA
Kasım Altıntaş kasimaltintas@hotmail.com BURSA
Mehmet Kaydul kaydulm@gmail.com BURSA
Mehtap Uğur Sevilmiş mugursevilmis@hotmail.com BURSA
Meliha Kasapoğlu melihakasapoglu@hotmail.com
0224 270 46 80
BURSA
Selami Kocagil selamikocagil@hotmail.com
0224 272 22 22 
BURSA
Semih Bayat semihbayat@hotmail.com BURSA
Abdulkerim Duranay kduranay@hotmail.com
0256 619 20 99
DENİZLİ
Füsun Şahin drfusunsahin@yahoo.com
0212 294 91 02
DENİZLİ
Adnan Muhan adnanmuhan@hotmail.com
0506 837 88 32
DİYARBAKIR
Birsen Aydın drbirsen13@windowlive.com DİYARBAKIR
Perihan Bahadır Gençoğlu perihanbahadir@mynet.com
0412 237 70 01
DİYARBAKIR
Sebiha Cansever drsebiha80@hotmail.com
0412 228 54 30
DİYARBAKIR
Şenol Erdolu senolerdolu@hotmail.com DİYARBAKIR
Yahya Kemal Burkan ykemalburkay21@hotmail.com DİYARBAKIR
Fatma Unan Ekinci fatmaunan@hotmail.com DİYARBAKIR
Bekir Erbey drerbey@yahoo.com GAZİANTEP
Çağlayan Aslanbaş caglayanaslanbas@hotmail.com GEBZE
Nuriye Çömez Yılmaz nury0511@hotmail.com
0282 258 55 55
GEBZE
Ayhan Soysal drayhansoysal@hotmail.com
0380 611 33 10
ISPARTA
Esra Gümüş Bayazıt essilver@yahoo.com İNGİLTERE
Salih Şentürk ssenturk@hotmail.com İSTANBUL
Ayşe Tatar tatar2126@yahoo.com İSTANBUL
Meltem Güler mguler@goztepehastanesi.com.tr
0216 565 40 65
İSTANBUL
Ali Çakmak dralickmk@hotmail.com İSTANBUL
Çiğdem Çemberci norologcc@hotmail.com İSTANBUL
Davut Yegane davut.yegane@pmi.com
0216 544 33 50
İSTANBUL
Duygu Demirok duygudemirok@yahoo.com İSTANBUL
Emel Konur emelkonur@yahoo.com İSTANBUL
Feza Arısoy fezaarisoy@hotmail.com
0216 553 37 47
İSTANBUL
Filiz Coşan filizcosan@yahoo.com.tr İSTANBUL
Gaye Ünal gdermatologista@gmail.com
0216 356 54 50
İSTANBUL
Gülsevil Ağ gulsevilagadalı@windowslive.com
0262 233 55 04
İSTANBUL
Gülüstan Aktaş Yıldırım gulistan77@gmail.com İSTANBUL
Koray Gürbüz kgurbuz@assospharma.com
0216 6129191
İSTANBUL
Nursima Gündüz nursimagunduz@gmail.com
0216 3698578
İSTANBUL
Ramazan Atalay drramazanatalay@hotmail.com
0212 212 88 94
İSTANBUL
Şafi Edemci edemci@hotmail.com
0262 643 15 75
İSTANBUL
Sibel Atalay drsibelatalay@hotmail.com İSTANBUL
Kansu Aras kansuaras@hotmail.com İSTANBUL
Cüneyt Çelik mdccelik@gmail.com İSTANBUL
Hüseyin Güray Alın hgalin1@yahoo.com İSTANBUL
Suna Dilbaz sunadilbaz@gmail.com İSTANBUL
S.Kaan Coşarcan skcosarcan@gmail.com İSTANBUL
Ali Aydın birinciali@mynet.com İSTANBUL
Bekir Yıldız drbekiryildiz@hotmail.com İSTANBUL
Berrin Deniz Yardımcı drberrinyardimci@hotmail.com İSTANBUL
Devrim Avcı

doktordevrim@gmail.com
0212 669 00 45

İSTANBUL
Ece Dedeoğlu ecededeoglu@gmail.com
0212 343 84 33
İSTANBUL
Fahriye Sezer fahriye.sezer@gmail.com
0212 440 40 00
İSTANBUL
İhsan Başpınar drihsanbaspinar@hotmail.com İSTANBUL
Levent Özder ozderl@yahoo.com İSTANBUL
Pınar Yalçın dr_pinaryalcin@hotmail.com İSTANBUL
Salih Yıldırım dr_salihyildirim@yahoo.com
0212 872 18 54
İSTANBUL
Şebnem Utku sebnemutku@yahoo.com
0212 872 35 72
İSTANBUL
Servet Ayrancı dr.sayranci@hotmail.com
0212 280 65 65
İSTANBUL
Sibel Esin özgül drsibes@hotmail.com İSTANBUL
Tülay Yılmaz drtulayakgun@yahoo.com
0212 465 59 69
İSTANBUL
Murat Akkuş akkusmdr@gmail.com İSTANBUL
Mahir Topaloğlu mahirtopaloglu87@gmail.com İSTANBUL
Faruk Özer farukozer@hotmail.com
0212 463 63 63
İSTANBUL
Birgül Erden bahceschirmetrpool@hotmail.com
0212 669 89 00
İSTANBUL
Ufuk Işılay Erdoğan doctoroxygen@msn.com
0212 663 33 00
İSTANBUL
Yaşar Coşan   İSTANBUL
Hasan Ali Nogay hasannogay@gmail.com İSTANBUL
Elif Güzelbağ   İSTANBUL
Sadiye Murat 0216 566 40 00 İSTANBUL
Berrin Yeter berrinyeter@yahoo.com İZMİR
Cemalettin Ekmekcioğlu drekmekcioglu@mynet.com
0232 259 69 95
İZMİR
Mehmet Hilmi Söyler drhilmisoyler@hotmail.com
0232 3765584
İZMİR
Mutlu Ece İşgüzar misguzar35@yahoo.com
0232 250 40 41
İZMİR
Seçil Ekinci Çini secilekinci@gmail.com İZMİR
Feride Korkmaz feridekorkmaz@msn.com İZMİR
Şebnem Tamcı tamcisebnem@yahoo.com İZMİR
Mehmet Kerem Uzun drkeremuzun@hotmail.com KAHRAMANMARAŞ
Meral Paksoy meralpaksoy@hotmail.com
0543 225 95 95
KAHRAMANMARAŞ
Ejder Berk ejder.berk@hotmail.com KAHRAMANMARAŞ
Ebru Osmanağaoğlu ebrudrmed@yahoo.com
0370 424 16 15 – 0505 525 35 36
KARABÜK
Cihangir Küçük cihangir.kucuk@gmail.com
0366 212 19 79
KASTAMONU
Fatma Demiryılmaz fdemiryilmaz@hotmail.com
0352 220 06 50
KAYSERİ
Yavuz Erol yerol1@hotmail.com.tr
0288 413 12 80
KIRKLARELİ
Faruk Demirhan drfarukdemirhan@gmail.com
0262 331 65 65
KOCAELİ
Aysun Hatice Akça aysunakca2000@gmail.com
0332 257 06 06
KONYA
Gamze Yılmaz drgamze_vag@hotmail.com KONYA
Gökhan Yıldırım drgy922@hotmail.com KONYA
Görkem Tuncay drgorkem@gmail.com MALATYA
Nazife Çalgan Bakan calgannan@hotmail.com
0422 326 16 56
MALATYA
Mustafa Hanlı msthanli@hotmail.com MALATYA
Cemal Çağatay Vural cagatayvural@yahoo.com
0236 232 00 07
MANİSA
Ahmet Bal dr_ahmetbal@hotmail.com
0482 212 99 99
MARDİN
Osman Öncel droncel1884@hotmail.com MARDİN
Asiye Kurtkaya dr.asya@hotmail.com MUĞLA
Eylem Tınaz eylemtinaz@hotmail.com
0252 313 14 27
MUĞLA
Hasan Kaya hasankayant@hotmail.com
0253 613 35 48
MUĞLA
Hüseyin Köseoğlu hkoseoglu@msn.com
0252 243 59 00
MUĞLA
Ayşe Güvenç dr.aysetas@mynet.com
0328 826 12 00
OSMANİYE
Buket Keser b.keserr@gmail.com
0328 813 57 01
OSMANİYE
Ebru Önöz ebruonoz3@gmail.com OSMANİYE
Esra Çamsarı esraakgun@yahoo.com
0328 826 12 00
OSMANİYE
Neşe Hasanoğlu drnese@hotmail.com
0464 217 95 96
RİZE
Ekrem Yılmaz dilmenasm@hotmail.com
0264 279 99 79
SAKARYA
Ayşe Özgür Şapolya ozgursapolya@hotmail.com
0284 236 10 10
TRAKYA
Cüneyt Bozer drcuneyt74@yahoo.com
0284 235 59 35
TRAKYA
Müjgan Odacılar mucganodacilar@yahoo.com
0282 2630 293
TRAKYA
Recep Çalışkan dr.recepcaliskan@yahoo.com.tr
0282 726 89 87
TRAKYA
Saliha Pehlivanoğlu izba@windowslive.com TRAKYA
Hatice Gül Sarıkaya hsarikaya76@hotmail.com
0372 378 49 90
ZONGULDAK

 

Sayfa Başına GitGeri Git

Sağlık Sitesi - KARİPNETWORK