Nöralterapi LogoİFMANT Logo
Deutsch

22-23.06.2019 / GÇT AKUPUNKTUR ALANLARINA BİLİMSEL BATI VE NÖRALTERAPİ YAKLAŞIMI 2. BASAMAK27-30.06.2019 / 5. HEIDELBERG NÖRALTERAPİ GÜNLERİ - ALMANYA05-07 TEMMUZ 2019 / NÖRALTERAPİ 3. BASAMAK12-14 TEMMUZ 2019 / AK – UYGULAMALI KİNEZİYOLOJİ 1 - 3. BASAMAK27-28 TEMMUZ 2019 / NÖRALTERAPİ 4. BASAMAK2019 Seminer Programı2019 Ankara Seminer Programı
BİLİMSEL PROGRAMLAR

2019 BİLİMSEL PROGRAMLARI

NÖRALTERAPİ EĞİTİM KİTABISayfa Sonuna GitGeri Git

14-17.06.2012 IV. ULUSLARARASI NÖRALTERAPİ KONGRESİNE DAVET

Değerli meslektaşlarımız, Her iki yılda bir Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği (BNR) tarafından düzenlenen Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongre’lerinin dördüncüsü 14 - 17 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecektir.

IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi, International Medical Association of Neural Therapy (IFMANT) ve IGNH - Uluslararası Nöralterapi Derneklerinin başkanlığında, Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İsviçre, Hollanda, İspanya, Meksika ve Yunanistan Nöralterapi Derneklerinin zengin katılımı ile yapılacaktır.       

Nöralterapi prokain ve lidokain gibi lokal anestezikler ile yapılan bir regülasyon tedavisidir. Vejetatif sinir sistemi ve bağ dokusunun regülasyonunun hedeflendiği bir enjeksiyon yöntemi olan Nöralterapi ile fonksiyonel, reversible, akut veya kronik birçok hastalık ve disfonksiyonun tedavisinde kalıcı çözüm elde edilir. Klinikte tanı ve tedavi amacıyla yalnız başına, diğer regülasyon tedavileri ile veya klasik tedavilere destek olarak da uygulanır.
 
Üç gün sürecek olan IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi’nde, dünya çapında Nöralterapi’ye katkı sunmuş ve bilimselliğiyle ön plana çıkmış olan 40 civarında bilim insanını BNR öncülüğünde ülkemizde ağırlayacağımızın haklı gururu içindeyiz.          
 
Bu kongrenin ağırlıklı konusu immun sistem ve nöroimmunoloji, kronik enflamasyon ve vejetatif sistemin katılımı ile gerçekleflen disfonksiyonlar olacaktır. çok sayıda sunumların yanında dünyada en yetkin nöralterpistlerin gözleminde 12 üzerinde workshop yapılacaktır. Belli enjeksiyon tekniklerinin yanı sıra kompleks hastalıklarda, kronik hastalıklarda klinik yaklaşımlar tartışılacak ve gözden geçirilecektir.
 
Başta Nöralterapi ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenen hekimler olmak üzere insan sağlığı adına sözü olan her branştan hekimi 14 - 17 Haziran 2012 tarihlerinde IV. Uluslararası Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi’ne davet ediyoruz.


Kongre Başkanı

Prof.Dr. Hüseyin NAZLIKUL

Nöralterapi Derneği Başkanı
www.noralterapi.com.tr
www.huseyinnazlikul.com
 

Başkan : Prof. Dr. Hüseyin NAZLIKUL

Sekreterler : Dr. Demet ERDOĞAN  & Dr. Tijen ACARKAN
Bilimsel Kurul Başkanları: Prof. Dr. Avni BABACAN - Prof. Dr. Cihan AKSOY - Doç. Dr. Ülkü TÜRK BÖRÜ
Düzenleme Kurulu : Prof.Dr. Gazi AYDIN,  Dr. Neslihan öZKAN,  Dr. Rana AKBULUT,  Dr. Tijen DüRER,  Dr. Hasan DOĞAN , Dr. Ekrem AKKURT,  Dr. Nesrin SEZEN   Doç.Dr. Ömer AKTAŞ
Sayfa Başına GitGeri Git
0 (0)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Sağlık Sitesi - KARİPNETWORK